Bezdotykowy dozownik płynów do dezynfekcji

Wychodząc naprzeciw potrzebom, jako bezpośredni producent chcielibyśmy zaoferować bezdotykowy dozownik płynów do dezynfekcji oferujący łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do środków higieny osobistej zapobiegającej rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

Wykonanie:

Obudowa – stal lakierowana proszkowo – gwarancja trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Kolor: biały mat gładki RAL9016 lub czarny mat struktura RAL9005. Istnieje możliwość zmiany kolorystyki przy zamówieniach powyżej 50 szt.

Dane techniczne:

  • wymiary: 130 x 124 x 215mm
  • waga: 1500g (bez płynu)
  • pojemność zbiornika: 1000ml
  • zasilanie: 4 x baterie AA (nie zawarte w zestawie)
  • ~1ml płynu/cykl
  • gwarancja 24 miesiące

Zalety:

Uniwersalność: oferujemy wersję kompatybilną z naszym systemem stojaków DZ lub opcjonalnie z mocowaniem przystosowanym do bezpośredniego zawieszenia na ścianie.

Bezpieczeństwo: urządzenie umożliwia bezdotykową dezynfekcję rąk działając na zasadzie czujnika zbliżeniowego.

Mobilność: dozownik zasilany jest 4 paluszkami typu „AA”, dzięki czemu możliwe jest umieszczenie go w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania go do gniazdka.

Oszczędność: jeden zbiornik (1000ml) zapewnia ok. 10 000 cykli dezynfekcji rąk.

Elegancja: nietuzinkowy, ponadczasowy i stonowany wygląd umożliwia dowolne umiejscowienie dozownika w lobby, holu, korytarzu, sali konferencyjnej, strefie obsługi klienta czy recepcji.

Budowanie świadomości znaczenia higieny w dzisiejszym świecie pozytywnie wpływa na wizerunek firmy wśród pracowników, klientów i gości.

Zapraszamy do kontaktu
kontakt@wiko.com.pl

POBIERZ KATALOG
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE