Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

Znaczący udział w produkcji firmy WIKO stanowią meble dostarczane na stacje paliw. Stacje paliw to specyficzne obiekty, łączące w dzisiejszych czasach wiele funkcji poza funkcją usługową i handlową, przy częstym ograniczeniu powierzchni ekspozycyjno-użytkowej. W związku z tym bardzo ważna jest w tym przypadku znajomość zagadnień związanych z wyposażaniem tego typu obiektów oraz indywidualne podejście do projektu. Wykonane przez naszą firmę meble w pełni spełniają swoje zadania, co jeszcze raz potwierdza, że WIKO to profesjonalny parter w biznesie. Do grona naszych klientów należą najwięksi polscy udziałowcy w tym segmencie rynku.

Zobacz nasze realizacje

youtube player

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.