Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

WIKO COMPANY S.A. jako jedna z nielicznych firm z branży meblowej podejmuje się realizacji mebli do obiektów użyteczności publicznej jakimi są terminale lotnicze. Zaufał nam m.in. wykonawca dostarczający kompletne wyposażenie do jednego z największych na świecie lotnisk Heatrow w Londynie. Firma WIKO sprostała w pełni zadaniu produkując na Terminal 5 meble łączące w sobie płytę meblową, stal nierdzewną i solid surface.
Sukces realizacyjny związany z Terminalem 5 przyniósł za sobą kolejne zlecenie – meble na lotnisko im. F.Chopina w Warszawie, Terminal 2.
Firma WIKO została jednym z dostawców wyposażenia meblowego w nowo otwartej części największego portu lotniczego w Polsce.


Zobacz nasze realizacje

youtube player

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.