Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

WIKO COMPANY S.A. w swojej ofercie proponuje zarówno własne systemy wyposażenia wnętrz, jak również realizuje indywidualne projekty klientów. Kompleksowa obsługa klientów gwarantuje pomoc wykwalifikowanych specjalistów, doradztwo i konsultacje technologiczne w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Nowoczesny i stale rozwijający się park maszynowy, w którego skład wchodzą m.in. centra obróbcze CNC, wykrojniki laserowe skraca czas potrzebny na wdrożenie projektu do produkcji.

Technologie stosowane w WIKO COMPANY S.A. gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.

Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie klienta na każdym etapie wykonywanego zlecenia. Satysfakcja klienta jest dla nas największym priorytetem.
Proces produkcyjny rozpoczyna się właściwie już w chwili deklaracji o potrzebie wykonania produktu.
Jeżeli klient dostarcza własny projekt natychmiast trafia on do opracowania technologicznego i w krótkim czasie może zostać wdrożony do seryjnej produkcji.
W przypadku, gdy klient ma jedynie wizję produktu finalnego – może liczyć na pomysłowość naszych doświadczonych technologów i projektantów, którzy pomogą tę wizję zmaterializować.

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.