Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

Regał metalowy WIKO to optymalny system wolnostojący, umożliwiający zaaranżowanie powierzchni handlowych z przeznaczeniem głównie dla branży spożywczej i przemysłowej.

Wykonany jest z blach i profili stalowych pokrytych farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi metodą elektrostatyczną.

Przeznaczony jest do zabudowy ciągłej, narożników sklepu i przedzielania środkowej części sklepu regałem typu gondola. Poprzez możliwości dowolnego formowania i komponowania zapewnia Państwu możliwość najlepszej prezentacji towaru.

Regał przyścienny produkowany jest w dwóch wysokościach 190 i 235 cm, gondola w wysokościach 145 i 190 cm.

Regał produkowany jest seryjnie w kolorze białym. Na życzenie klienta wykonujemy regały w innym kolorze i ewentualnie w zależności od wielkości zamówienia w innym wariancie gabarytowym.


Zobacz nasze realizacje


youtube player

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.