Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

Regał AKCENT to propozycja dla sklepów z konfekcją oraz innymi artykułami przemysłowymi.

Podstawowym elementem regału są pionowe okrągłe belki. Dzięki ich czterostronnej perforacji oraz zestawowi łączników możliwe jest tworzenie różnorodnych układów przestrzennych oraz prostych regałów przyściennych. Niskie belki z podstawami w kształcie płóz lub okrągłych talerzy można wykorzystać do budowy niewielkich regalików oraz stelaży odzieżowych. Wieszaki i wsporniki do półek są chromowane lub pokryte lakierem proszkowym o podwyższonej odporności na ścieranie.

System został zaprojektowany tak, aby dało się z niego tworzyć jak największą ilość niepowtarzalnych układów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jest wdzięcznym tworzywem w rękach projektanta wnętrz, ponieważ na życzenie klienta przewidujemy możliwość wykonywania elementów nietypowych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niepowtarzalnego wystroju Państwa sklepu.

Zobacz nasze realizacje

youtube player

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.