Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.

Regał PASAŻ produkowany przez firmę WIKO przeznaczony jest głównie do wyposażania sklepów z artykułami przemysłowymi. Posiada w swojej gamie wiele dodatków pozwalających na efektowną ekspozycję towaru np. odzieży i obuwia. Dodatki to półki z płyty wiórowej, półki szklane, wieszaki lakierowane i chromowane oraz półki do ekspozycji obuwia i innych artykułów. Ponadto w plecach regału można zamontować np. lustro.

Regał przyścienny może również posiadać „baldachim” z oświetleniem halogenowym co pozwoli jeszcze efektowniej eksponować Państwa towar.

Konstrukcja regału PASAŻ jest zbliżona do regału metalowego WIKO. Wykonana jest z blach i profili stalowych pokrytych farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi. Plecy i półki regału wykonane są z płyty meblowej obustronnie laminowanej.

Na życzenie klienta możliwe są modyfikacje kolorystyczne zarówno w kolorach elementów metalowych jak i płytowych.

Zobacz nasze realizacje

youtube player

Proces Produkcji

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego odbywają się w zakładach WIKO Company w Starych Babicach. Zanim nastąpi montaż mebli na obiekcie kadra doświadczonych pracowników pracuje nad stworzeniem mebli funkcjonalnych, o wysokiej jakości i odpowiadających potrzebom klientów.