Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
U nas spotykają się
profesjonalizm, kompetencja, wysoka jakość i innowacyjność.
Nieustannie inwestujemy
w rozwój, poszukujemy nowych możliwości i poszerzamy zakres działalności.
Łączymy architekturę sprzedaży
z formą, funkcjonalnością i emocjami.
Stosowane przez nas technologie
gwarantują wysoką jakość i precyzję finalnego produktu przy dowolności wzorów i kolorystyki.
Stawiamy
na zadowolenie klientów i absolutną rzetelność.
Najbardziej wiarygodną
wizytówką naszej firmy są jej dotychczasowe realizacje.
 •  

  Koncepcja i Projekt

  Oferujemy pomoc wykwalifikowanych specjalistów, doradztwo i konsultacje technologiczne w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Wykonujemy wizualizacje projektowanych pomieszczeń, przybliżając klientom końcowy obraz projektu przed przystąpieniem do produkcji.
  Jeżeli klient przedstawia własny opracowany technicznie projekt, natychmiast trafia on do naszych technologów i w krótkim czasie może być wdrożony do produkcji.
 •  

  Kosztorys

  Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji mebli gwarantuje przygotowanie kosztorysów przedstawiających najlepszą cenę przy wysokiej jakości produktu.
  Przy sporządzaniu kosztorysu dział projektowo-technologiczny analizuje i proponuje materiały oraz rozwiązania technologiczne alternatywne, pozwalające na uzyskanie oszczędności zarówno dla klienta jak i producenta. Dział zakupów starannie sprawdza ofertę dostępnych na rynku materiałów i negocjuje warunki ich zakupu.
 •  

  Prototyp

  Przed wdrożeniem nowego produktu do seryjnej produkcji wykonujemy na podstawie rysunków technicznych prototyp. Eliminujemy przez to ryzyko niedomówień produkcyjnych, które mogą wystąpić na etapie tworzenia projektu. Jesteśmy otwarci na uwagi klienta, pomagamy jemu dokonać wyboru na podstawie wykonanego prototypu.
 •  

  Produkcja

  Produkcja w WIKO Company obejmuje zarówno produkcję mebli z tworzyw drewnopochodnych jak i mebli metalowych. Dysponujemy nowoczesnym i stale rozwijającym się parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą m.in. centra obróbcze CNC, wykrojniki laserowe i prasy krawędziowe. Oferujemy usługi lakiernicze w technologii proszkowej opierając się na własnej w pełni zautomatyzowanej nowoczesnej linii lakierniczej. Technologie stosowane w WIKO gwarantują zarówno wysoką jakość i precyzję produktu jak także dowolność wzorów i kolorystyki. W celu rozszerzenia naszej oferty kooperujemy również z wieloma, od lat sprawdzonymi firmami oraz wspomagamy się w zakresie produkcji metalowej dostawami z WIKO Ukraina.
  Gwarancję jakości naszych wyrobów potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.
 •  

  Logistyka

  Działamy zarówno na terenie całego kraju jak i zagranicą. Do każdego zrealizowanego zamówienia zapewniamy dowóz mebli na miejsce, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.
 •  

  Montaż

  Ostatnim etapem produkcyjnym jest montaż mebli na obiekcie.
  Meble nasze instalowane są przez wykwalifikowane i doświadczone ekipy montażowe. Posiadamy własną ekipę montażową jak i również korzystamy z usług specjalistycznych, godnych zaufania firm, które w dogodnym dla klienta terminie dokonują montażu.
 •  

  Kontrola jakości

  W celu wyeliminowania wszelkich negatywnych czynników, które obniżają jakość produktu przywiązujemy dużą wagę do kontroli produkcji na każdym jej etapie.
  W ramach kontroli produkcji prowadzimy działania, które obejmują:
  sprawdzanie dostarczonych materiałów,
  kontrolę i badania w trakcie samego procesu produkcyjnego,
  kontrolę gotowego produktu.