Koncepcja

Nasi doświadczeni specjaliści wsłuchując się w Państwa potrzeby zaoferują doradztwo oraz konsultacje w zaprojektowaniu i zaaranżowaniu idealnego wnętrza. Wykorzystując nowoczesne oprogramowanie wykonujemy wizualizacje projektowanych pomieszczeń, przybliżając końcowy obraz projektu. Jeżeli posiadają Państwo własny opracowany technicznie projekt, od razu trafi on do naszych technologów i w krótkim czasie zostanie wdrożony do produkcji.

Kosztorys

Na każdym etapie realizacji projektu skupiamy się na przejrzystości i pełnej współpracy z Klientem. Ponad 30 – letnie doświadczenie w produkcji mebli gwarantuje przygotowanie kosztorysów łączących najlepszą cenę, wysoką jakość i oczekiwane parametry. Sporządzając kosztorys przez wnikliwą analizę możemy zaproponować alternatywne materiały i rozwiązania technologiczne, pozwalające na oszczędność bez utraty jakości.

Prototyp

Zawsze przed wdrożeniem nowego produktu do seryjnej produkcji wykonujemy na podstawie rysunków technicznych prototyp. Dzięki temu eliminujemy ryzyko niedomówień produkcyjnych i mamy szansę dopracować do perfekcji każdy detal. Jesteśmy otwarci na zgłaszane przez Państwa uwagi, pomagamy w dokonaniu właściwego wyboru na podstawie prototypu.

Produkcja

Po aprobacie Klienta i technologów prototypu przychodzi czas na produkcję. Wykorzystujemy tworzywa drewnopochodne i metale. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (m.in. centra obróbcze CNC, wykrojniki laserowe, prasy krawędziowe). Oferujemy usługi lakiernicze w technologii proszkowej na zautomatyzowanej linii. Technologie te gwarantują wysoką jakość i precyzję wykonania oraz dowolność wzorów i kolorystyki. W celu rozszerzenia oferty kooperujemy ze sprawdzonymi firmami, w zakresie produkcji metalowej wspomagamy się dostawami z WIKO Ukraina. Gwarancję jakości naszych wyrobów potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Logistyka

Wieloletnie doświadczenie w organizacji transportów sprawia, że terminowo wysyłamy towary w niemal każdy zakątek globu. Do każdego zlecenia zapewniamy dowóz mebli na miejsce, zgodnie ustalonym terminem. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, zaufanymi firmami transportowo – spedycyjnymi.

Montaż

Kiedy towar dojedzie na docelową lokalizację następuje montaż elementów konstrukcyjnych mebli oraz finalne zaaranżowanie wnętrza zgodnie z projektem. Meble mogą być instalowane przez nasze niezawodne ekipy montażowe, możemy także tak przygotować wysyłkę, aby Państwa ekipa nie miała problemów z montażem. Uzależniamy to od Państwa potrzeb i terminów wykonywanych prac.

Kontrola jakości

W celu zapewnienia wysokiej jakości produktów przywiązujemy wielką wagę do kontroli produkcji na każdym etapie. Począwszy od sprawdzania jakości dostarczonych materiałów / surowców, poprzez stałą kontrolę i badania w trakcie procesu produkcyjnego, aż do kontroli produktu finalnego wraz odbiorami przeprowadzanych montaży u klienta.